پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

ساختمان - زیر ساخت - عمومی

زیر ساخت

اینها ساختمان هایی می باشند که هیچ رابطه ای با لشکریان شما ندارند. این ساختمان ها در زیر توضیح داده شده اند.

تالار شهر
جشن ها در تالار شهر برگزار می شوند. در سطح 1 شما قادر به برگزاری جشن کوچک و در سطح 10 قادر به برگزاری جشن بزرگ می باشید. این جشن ها باعث افزایش امتیاز فرهنگی شما خواهد شد و جشن بزرگ در تسخیر دهکده برای شما کمک خواهد کرد.

سنگ تراشی
این ساختمان استقامت ساختمان های شما را در مقابل منجنیق های دشمن بیشتر کرده و تخریب انها را سخت تر خواهد کرد ولی تنها قابل احداث در پایتخت می باشد.

خزانه
برای تسخیر کتیبه و یا نقشۀ ساخت شگفتی جهان شما نیاز به خزانه خواهید داشت.

شگفتی جهان
سازندۀ شگفتی جهان (به آن WW نیز گفته می شود) برندۀ بازی تلقی می شود. اولین اتحادی که قادر به رساندن شگفتی جهان به سطح 100 باشد برندۀ بازی اعلام می شود.

ساختمان اصلی
مهمترین ساختمان در ترا اسپید ساختمان اصلی می باشد (MB). تقریباً پیش نیاز تمامی ساختمان ها در ترا اسپید ساختمان اصلی سطح X می باشد و همچنین ارتقاء ساختمان اصلی سرعت ساخت و ارتقاء ساختمان های دیگر را نیز بیشتر می کند. اگر ساختمان اصلی خود را به سطح 10 برسانید انکان تخریب ساختمان های دیگر نیز برای شما فعال خواهد شد.

مخفیگاه
مخفیگاه برای محافظت از منابع شما در مقابل حملات می باشد. بیشتر در ابتدای بازی که بسیاری از بازیکنان قدرت دفاع از منابع خود در مقابل بازیکنان بزرگ را ندارند به درد می خورد.

توسعه - قصر و اقامتگاه
با بزرگتر شدن دهکدۀ اول شما رفته رفته نیاز به تسخیر دهکدۀ جدید پیدا خواهید کرد. اینکار را می توانید با تربیت مهاجر انجام دهید. مهاجر تنها زمانی که خانۀ خالی برای دهکدۀ جدید موجود باشد قابل تربیت می باشد که این خانه ها در فقط برای یکبار در سطوح 10، 15 و 20 قصر و یا در سطوح 10 و 20 اقامتگاه آزاد می شوند.

تجارت - بازار و تجارتخانه
کنترل تعادل میان منابع کاری امکان ناپذیر می باشد، برای رفع این مشکل شما قادر به تجارت با بازیکنان دیگر در بازار خواهید بود. بعد از مدتی که شما به تجارت های بزرگی نیاز خواهید داشت باید برای خود تجارتخانه بسازید تا قادر به انجام اینکار باشید.

سفارت
برای ساخت و یا ملحق شدن به اتحادی نیاز به سفارت خواهید داشت. برای ملحق شدن به سفارت سطح 1 و دعوتنامه از رئیس اتحادی نیاز دارید و برای ساخت اتحاد نیاز به سفارت سطح 3 دارید.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر