پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

ساختمان - ساختمان اصلی

Main Building

پیش نیازها: هیچ

معماران دهکده در ساختمان اصلی زندگی می کنند. به هر اندازه سطح آن بالا باشد معماران سریع تر قادر به ساخت و ارتقاء ساختمان های دیگر خواهند بود.

اگر ساختمان اصلی شما در حالی که ساختمانی در حال ساخت و یا ارتقاء می باشد تخریب شود زمان باقی مانده از ساخت و یا ارتقاء تغییری نخواهد کرد. این مورد برای پیش نیازهای ساختمان ها نیز صادق می باشد و اگر در حال ساخت ساختمانی پیش نیاز آن تخریب شود به ساخت ادامه داده خواهد شد. تنها استثنا این می باشد که پیش نیاز ساختمانی پایتخت بودن دهکدۀ مورد نظر باشد و شما پایتخت را تغییر دهید.

تخریب

اگر دیگر نیازی به ساختمانی نداشته باشید می توانید آن را تخریب کنید. برای اینکار نیاز به ساختمان اصلی سطح 10 دارید.

اگر ساختمان اصلی شما در حمله ای تخریب شود، تنها در صورتی قادر به ساخت دوبارۀ آن خواهید بود که سطح تمامی گندم زار های شما بالای 5 باشد و یا تولید خاص گندم شما بالای 198 واحد در ساعت باشد.

خصوصیات مربطو به هر سطح را می توانید اینجا پیدا کنید.
برای نمایش جدول کامل زمان های ساخت اینجا کلیک کنید. برای سرور اسپید اینجا کلیک کنید.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر