پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

ساختمان - تالار

Town Hall

پیش نیازها: ساختمان اصلی سطح 10, دارالفنون سطح 10, حداقل نسخه ترا اسپید: 2.5

قادر به برگزاری جشن های باکشوهی در تالار می باشید. این جشن ها امتیاز فرهنگی شما را افزایش خواهد داد. ارتقاء تالار به سطح بالاتر مدت جشن را کاهش خواهد داد.

امتیاز فرهنگی برای ساخت و یا تسخیر دهکدۀ جدید نیاز می باشد. هر ساختمان نیز امتیاز فرهنگی تولید می کند، هر قدر سطح ساختمان بیشتر باشد امتیاز فرهنگی تولید شده از طرف آن بیشتر خواهد شد. با جشن شما قادر به افزایش این تولید برای مدت کوتاهی خواهید بود.

جشن کوچک برای شما امتیاز فرهنگی خواهد داد و جشن بزرگ علاوه بر آن باعث بیشتر شدن قدرت رئیس/رئیس قبیله/سناتور خواهد شد. جشن بزرگ باعث افزایش سرعت کاهش وفاداری دهکدۀ هدف به میزان %5 خواهد شد. برعکس این موضوع نیز صحیح می باشد و اگر دهکده ای که در آن جشن بزرگ در حال برگزاری می باشد مورد حمله قرار گیرد اثر تسخیر %5 کاهش خواهد یافت. هر جشن امتیاز فرهنگی مخصوص خود را بعد از اتمام جش به شما خواهد داد.جشن
سطح   holz lehm eisen.gif clock.gif CP
1 جشن کوچک
6400 6650 5940 1340 500
10 جشن بزرگ
29700 33250 32000 6700 2000

خصوصیات مربطو به هر سطح را می توانید اینجا پیدا کنید.
برای نمایش جدول کامل زمان های ساخت اینجا کلیک کنید. برای سرور اسپید اینجا کلیک کنید.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر