پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

پایتخت ها

تغییرات زیادی در پایتخت ها بین ویرایش 2 تا ویرایش 3 بازی انجام شده است. در زیر شما اطلاعاتی در مورد پایتخت ها در ویرایش ترا اسپید 3 پیدا خواهید کرد.

چرا پایتخت مهم است؟

  • هیچ کسی قادر به تسخیر پایتخت نمی باشد.
  • قادر به ساخت سربازخانۀ بزرگ یا اصطبل بزرگ در پایتخت نمی باشید.
  • تنها قادر به ساخت سنگ تراشی در پایتخت هستید. این ساختمان می تواند استقامت ساختمان های دیگر را تا 300% بیشتر کند.
  • محدودیتی برای سطح ارتقاء مزارع و معدن در پایتخت نمی باشد (در دهکده های دیگر تنها قادر به ارتقاء آنها تا سطح 10 می باشید).

چگونه قادر به انتخاب پایتخت می باشم؟

اولین دهکدۀ شما پایتخت خواهد بود و مهم نیست که در آن قصر ساخته باشید و یا اقامتگاه. تنها بعد از اینکه دهکدۀ دیگر خود را پایتخت کردید دهکدۀ اول شما از پایتخت بودن خارج خواهد شد. با ساخت قصر در دهکدۀ دیگر و انتخاب گزینۀ "این دهکده را پایتخت کن" در داخل آن قادر به تغییر پایتخت خود خواهید بود. برای انجام اینکار شما نیاز به قصر سطح 1 در ویرایش ترا اسپید 3 خواهید داشت (در ویرایش ترا اسپید 2.5 نیاز به قصر سطح 10 دارید) و باید رمز اکانت خود را برای تایید نیز وارد کنید. قصر را تنها می توانید در یک دهکدۀ خود بسازید.

Capital link in the Palace

اگر پایتخت را تغییر دهم چه اتفاقی می افتد؟

اگر پایتخت را تغییر دهید تمامی مزارع و منابعی که در دهکدۀ قبلی به سطح بالای 10 ارتقاء داده شده بود به سطح 10 تبدیل خواهند شد و اگر در پایتخت قبلی سنگ تراشی ساخته بودید، این ساختمان نیز تخریب خواهد شد و اگر در پایتخت جدید دارای سربازخانۀ بزرگ و یا اصطبل بزرگ باشید آنها نیز تخریب خواهند شد و در ویرایش ترا اسپید 2.5 خزانه نیز در پایتخت جدید تخریب خواهد شد.

چگونه قادر به تشخیص پایتخت بازیکنان دیگر می باشم؟

در پروفایل بازیکن مورد نظر لیست دهکده های وی می باشد و مقابل پایتخت وی این مورد نوشته شده است.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر