پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

روش انتقال طلا به چه شکلی است؟

تنها سکۀ طلای ترا اسپید خریداری شده را می توانید به یک اکانت دیگر انتقال دهید. سکه های طلای ترا اسپید بدست آمده از روش های دیگر (برای مثال با دعوت بازیکن دیگر و یا با مبادلۀ سکۀ نقرۀ ترا اسپید) قابل انتقال نمی باشند. به همچنین شما تنها می توانید در دومینی که بازی می کنید سکۀ طلای ترا اسپید خود را انتقال دهید (برای مثال سکۀ طلای ترا اسپید خود را از سروری در دومین IR به سرور دیگری در IR انتقال دهید) و قادر به انتقال سکۀ طلای ترا اسپید خود به سرور های کشورهای دیگر نمی باشید.

برای انتقال سکۀ طلای ترا اسپید قبل از اتمام سرور باید اکانت خود را حذف کنید. در صفحۀ حذف اکانت (داخل بازی) برای شما نوشته شده است که چند سکۀ طلای ترا اسپید شما قابل انتقال می باشد. بعد از اینکه اکانت شما بطور کامل حذف شد (بعد از گذشت 72 ساعت) نامه ای به آدرس ایمیلی که در زمان حذف بر روی اکانت بود ارسال خواهد شد.

بعد از اتمام سرور نیز اگر سکۀ طلای ترا اسپید قابل انتقالی داشته باشید برای شما این نامه ارسال خواهد شد.

این نامه دارای لینکی می باشد که با استفاده از آن قادر به انتقال سکۀ طلای ترا اسپید خود می باشید. اگر روی لینک کلیک کنید متوجه خواهید شد که باید 2 کار انجام دهید؛ نام اکانتی را که می خواهید سکه های طلای ترا اسپید شما به آن انتقال یابد را نوشته و سروری که این اکانت در آن می باشد را انتخاب کنید.

بعد از انتخاب اکانت مورد نظر نامه ای به این بازی در داخل بازی ارسال خواهد شد (از طرف Support) که باید آن را باز کرده و انتقال سکۀ طلای تراین را تایید کنید. اگر این نامه قبل از تایید حذف شود لینک قابل استفاده نخواهد بود.

لینک انتقالی که دریافت کرده اید تاریخ انقاضیی ندارد و می توانید برای هر مدت زمانی که می خواهید آن را نگه دارید. لینک تنها زمانی از کار خواهد افتاد که طلاها انتقال یابد و یا نامۀ تایید انتقال طلا حذف شود. این یعنی شما می توانید لینک را نگه داشته و منتظر ریست شدن سروری باشید و بعد از شروع سرور دلخواه شما در آن اکانت ساخته و سکۀ طلای ترا اسپید خود را به آن انتقال دهید (یعنی قادر به انتقال طلای خود از سروری به سرور دیگر خواهید بود).

اگر در یکی از مراحل انتقال مشکلی داشتید می توانید با استفاده از فرم پشتیبانی با پشتیبانی خرید/پلاس تماس بگیرید. در نامۀ خود لطفا جزئیات را بطور کامل شرح دهید.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر