پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

لیست فارم ها

از لیست فارم‌ها می‌توانید برای سریع‌تر و آسان‌تر کردن غارت‌های خود استفاده کنید. برای اینکه قادر به استفاده از این امکان باشید باید عضو کلوپ‌طلایی شوید. برای عضویت در کلوپ‌طلایی شما تنها 1 بار سکه‌ی طلای بازی ترا اسپید پرداخت خواهید کرد و این امکان تا آخر بازی برای شما فعال خواهد شد و به محض عضویت در کلوپ‌طلایی برای شما 5 خانه‌ی لیست‌ فارم بصورت رایگان داده خواهد شد. برای ست کردن لیست فارم‌ها ابتدا باید وارد آن شوید. لیست فارم‌ها را می‌توانید از داخل اردوگاه خود باز کنید؛ روی اردوگاه کلیک کرده و سپس بر روی منوی لیست فارم‌ها کلیک کنید.

farmslots

در این صفحه شما 2 لینک مشاهده خواهید کرد، الان تنها در مورد اولی (ایجاد لیست جدید) بحث خواهیم کرد. روی آن برای ست کردن خانه‌ی فارم کلیک کنید.

farmslots

 

 • برای لیست جدید خود نامی تعیین کنید.
 • یکی از دهکده‌های خود را که می‌خواهید حملات از آن ارسال شود را انتخاب کنید.
 • روی کلید "ایجاد" کلیک کنید تا لیست برای شما ساخته شود.

حال شما لیست را ساخته‌اید ولی هدفی برای حمله تعیین نکرده‌اید پس هنوز کار شما تمام نشده است و باید دهکده‌های هدفی را که می‌خواهید به آنها حمله کنید راتعیین کنید.

farmslots

 

 • 1. نام لیست را نمایش می‌دهد.
 • 2. جزئیات لیست را نمایش/مخفی می‌کند.
 • 3. خانه‌ای (هدفی) را به لیست اضافه می‌کند.
 • 4. تمامی خانه‌های موجود در لیست را علامت‌گذاری می‌کند (انتخاب می‌کند).
 • 5. غارت را به خانه‌های انتخاب شده در لیست آغاز می‌کند.

  لیست خالی فعلی بعداً برای شما جمعیت (اگر هدف مورد نظر دهکده باشد)، فاصله، نیروی انتخاب شده برای هدف و لینک گزارش آخرین حمله به هدف را نمایش خواهد داد.

  بنابراین بر روی افزودن برای ایجاد خانه‌ی (هدف) جدید کلیک کنید.
farmslots


نمونه‌ی نمایش داده شده در عکس‌های این صفحه برای نیروهای رومیانی می‌باشد ولی نح.ه‌ی کار با لیست برای تمامی نژادها همان است.

می‌توانید هدف را از روی مختصات آن تعیین کنید و در عین حال سیستم نام برخی از هدف‌های آخر شما را نسبت به دهکده‌ای که برای حمله انتخاب کرده‌اید (دهکده‌ی خودتان) نمایش خواهد داد.

 • هدف را می‌توانید با استفاده از مختصات آن و یا لیست نمایش داده شده انتخاب کنید.
 • تعداد نیروها را می‌توانید در این جدول تعیین کنید که همانند تعیین تعداد نیرو در ارسال حمله‌ی عادی/حمله‌ی غارت/نیروی کمکی معمولی می‌باشد.
 • بر روی کلید ذخیره برای ذخیره‌ی اطلاعات کلیک کنید.

کار شما تمام شد! همیشه شما قادر به ویرایش تعداد نیرو و یا هدف انتخاب شده می‌باشید. اگر شما به هدفی در لیست فارم‌های خود حمله کنید به شکل زیر برای شما نمایش داده خواهد شد.

farmslots


اگر مایل به افزایش تعداد لیست‌های خود می‌باشید باید به صفحه‌ی پلاس وارد شوید. امکان لیست فارم‌ها را پیدا کنید:

farmslots

برای افزودن لیست جدید (5 لیست اضافی)، روی کلید افزودن کلیک کنید. به هر حال افزودن لیست جدید باعث کاهش زمان لیست‌های فعلی خواهد شد (برای افزودن هر 5 لیست جدید نیاز به پرداخت سکه‌ی طلای ترا اسپید می‌باشد و تاثیر آن تا 7 روز می‌باشد. اگر 5 لیست جدید دیگر اضافه کنید زمن آنها به 3.5روز کاهش خواهد یافت). بنابراین شما نیاز دارید که با پرداخت 5 سکه‌ی طلای ترا اسپید زمان لیست‌ها را 7 روز افزایش دهید (یا در صورت نیاز بیشتر). خانه‌های اضافی رایگان می‌باشد ولی زمان فعال بودن آنها اینطور نمی‌باشد.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر