پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

مرکز تحقیق 9/15 گندمی (crop-finder)

شما می توانید دهکده های 15 و 9 گندمی را در نقشه جستجو کنید:

cropfinder1.png


برای اینکه بتوانید از مرکز تحقیق 15/9 گندمی استفاده کنید باید حتماً عضو کلوپ طلایی باشید. در این صورت برای شما در نقشه این گزینه نمایش داده خواهد شد. اگر بر روی آن کلیک کنید برای شما امکانات آن نمایش داده خواهد شد.

cropfinder2.png

اینجا می توانید مختصات نقطه ای را که می خواهید سیستم از آن نقطه شروع به جستجو کند را وارد کنید. مختصات پیش فرض همان مختصات دهکدۀ فعلی شما می باشد. می توانید نوع دهکده ای را که جستجو می کنید را وارد کرده و مقدار آبادی را که می خواهید داشته باشد را نیز انتخاب کنید. می توانید یکی از گزینه های "25%"، "50%"، "75%"، "100%"، "125%" و یا "150%" را انتخاب کنید و سپس در آخر می توانید انتخاب کنید که سیستم تنها دهکده های تسخیر نشده را نشان بدهد و یا همه را نشان دهد.

cropfinder3.png

آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر