پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

چگونگی ساخت در مرکز دهکده؟

برای ساخت انبار و انبار غذا باید به مرکز دهکده برویم. کنترل مرکز دهکده را فراموش نکنید، برای باز کردن مرکز دهکده کافی است در بالای صفحه گزینه ای که عکس آن مانند دهکدۀ کوچکی می باشد را کلیک کنید.

beginner


این مرکز دهکدۀ شما می باشد. همانطور که می بینید تنها ساختمان موجود ساختمان اصلی است که هنگام شروع بازی بطور اتوماتیک به شما داده می شود.اگر دقت کنید متوجه دایره های سبز رنگ می شوید. اینها محل احداث ساختمان دهکدۀ شما هستند که روی آنها ساختمان هایی مانند انبار و انبار غذا را می توانید بسازید. بیایید با هم یک انبار بسازیم. روی دایره ای که با رنگ قرمز مشخص شده است کلیک می کنیم.

beginner


این لیست ساختمان هایی می باشد که می توانید در حال حاضر در دهکدۀ خود بنا کنید. با ارتقاء و ساخت ساختمان های موجود ساختمان های دیگر نیز برای شما فعال خواهد شد. حال می خواهیم یک انبار بسازیم. منابع لازم برای ساخت انبار در کنار عکس انبار برای شما نمایش داده می شود. اگر مقدار کافی نداشته باشید باید مدتی صبر کنید ولی در ابتدای بازی باید به مقدار کافی داشته باشید پس کافی است روی لینک "ارتقاء به سطح ×" در کنار عکس انبار کلیک کنید.

حال اگر به زیر صفحۀ بازی خود نگاه کنید متوجه خواهید شد که ساختمان در حال ساخت می باشد. 32 دقیقه ساخت آن طول خواهد کشید پس می توانید در این مدت استراحتی کنید و یا تلویزیون تماشا کرده و بعد از نیم ساعت برگردید.

(بعد از 33 دقیقه و 20 ثانیه)

ساخت انبار به اتمام رسیده است. حال بهتر است یک انبار غذا بسازیم. همانند انبار کافی است روی یکی از دایره ها کلیک کنید و در لیستی که برای شما نمایش داده می شود مقابل انبار غذا گزینۀ "ارتقاء به سطح ×" را انتخاب کنید. حال اگر نژاد اکانت شما رومیانی باشد می توانید یک منبع و یا مزرعه نیز بطور همزمان ارتقاء دهید ولی در صورتی که نژاد دیگری را برای بازی انتخاب کرده باشید فقط 25 دقیقه منتظر بمانید تا ساخت انبار غذا نیز تکمیل شود و سپس شروع به ارتقاء مزارع و معادن خود کنید تا از هر کدام یکی را به سطح 1 رسانده باشید.

(چند دقیقه بعد، بعد از اتمام ساخت ها)

بعد از اینکه از هر منبع یکی را به سطح 1 رساندید تولیدات دهکدۀ شما باید شبیه اعداد زیر باشد:

             تولید:
              چوب: 11 در ساعت
              خشت: 11 در ساعت
              آهن: 11 در ساعت
              گندم: 4 در ساعت

اگر دقت کنید تولید گندم شما کمتر از آن می باشد که قبلا تولید می کردید؛ وقتی در داخل دهکدۀ خود ساختمانی ارتقاء می دهید و یا می سازید جمعیت دهکده افزایش می یابد و در نتیجه گندم بیشتری را به عنوان غذا مصرف می کنند. همیشه سعی کنید تولید گندم شما همانند تولیدات دیگر شما باشد زیرا گندم نیز همانند منابع دیگر مهم است.

راهنمایی: در ابتدای بازی بهتر است تولید گندم را به اندازۀ نصف بیشتریت تولید منابع دیگر (یا 1/3 آن) نگه دارید زیرا ساختمان ها گندم کمی برای ساخت نیاز دارند.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر