پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

لشکریان - شوالیه ناتار

Natarian Knightپیش نیازهای تحقیق: ؟
پیش نیازهای تربیت: ؟

تنها ماهرترين و قوي ترين جنگجويان ناتارها از تمرينات سخت و طاقت فرساي تبديل شدن به يك شواليه، زنده و سربلند بيرون مي آيند. با ديدن نحوه ي جنگيدن آنان، طعم ترس و دلهره ي واقعي را خواهيد چشيد و معناي يك جنگ حقيقي را درك خواهيد كرد. آنها هنگام شمشيرزني، چنان در استفاده از شمشيرهاي خود ماهر هستند كه گويي در حال تكان دادن يكي از بازوان خود مي باشند. همچنين، به قدري با سپرهاي فولادي خود اجين شده اند كه گويي اين سپرها، قسمتي غير قابل هجوم از اعضاي طبيعي بدن آنهاست. حتي اسبهاي اين شواليه ها نيز تمرينات خاص و آموزشهاي سطح بالايي را ديده اند. هيچ اسب معمولي اي توان حمل زره ها و خورجين هاي اسب هاي تنومند شواليه هاي ناتار را ندارد، چه برسد كه بتواند شواليه هاي سنگين وزن را نيز حمل كرده و به جنگ برود. زمزمه هاي پيروزي هاي پي در پي اين شواليه ها، حتي تا سرزمين هاي بسيار دور نيز پراكنده شده است و باعث گسترش رعب و وحشت مردم سراسر دنياست.

  lumber clay iron crop upkeep research time
تحقیق ? ? ? ? / ?
تربیت ? ? ? ? ? ?
سرعت ? خانه در ساعت
قابلیت حمل
? منابع

آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر