پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

ناتارها

ناتارها

Natarناتارها از طرف سرور کنترل می شوند و کس قادر به بازی با این نژاد نمی باشد.زمان ساخت در دهکدۀ ناتارها نصف زمان ساخت در دهکده های دیگر می باشد.

زمان موعد فرا رسیده است (داستان ناتارها)
در زمان های بسیار قدیمف قبل از اینکه رومیانی ها به دنیای ترا اسپید حمله کنند گولیان ها و تهمتن ها از ناتارها شکست خورده و برده های آنها شده بودند. اگر مردمان دهکده ها داستن های ترسناک و عجیب آنها را هنوز تعریف نمی کردند همه آنها را فراموش می کرد.
زمانی دنیای ترا اسپید در دست ناتارهای ظالم و مخوف بود و آنها کتبه هایی داشتند که به آنها قدرت خاصی می داد و کسی قادر به مقابله به آنها نبود. اطلاعات بسیار کمی از آنها در دست می باشد. تنها یک نفر اطلاعات کمی از آنها پیدا کرده و زنده مانده است تا قادر به دادن این اطلاعات به بقیه باشد. او می گوید که آنها دارای دهکده های طلایی می باشند که در مرکز آنها ساختمان هایی به نام شگفتی جهان می سازند که نشانگر قدرت و عظمت آنها است. همچنان می گویند که آنها مکان هایی دارند که در آنها کتیبه هایی نگهداری می کنند که این کتیبه ها می تواند قدرتی به آنها دهد که دوباره قادر به امپراطوری در دنیای ترا اسپید باشند.

نقشۀ ناتارها
 ناتارها سعی دارند دوباره همۀ دنیای ترا اسپید را بردۀ خود کنند و برای اینکار در حال ساخت شگفتی جهان در دهکده های خود هستند. هر کسی قبل از آنها قادر به تسخیر یکی از دهکدۀ آنها و ساخت این بنای با شکوه قبل از آنها باشد، باعث خواهد شد همه در دنیای ترا اسپید با صلح دوستی زندگی کنند.
در آخر مشخص خواهد شد که آیا کسی قادر به مقابله با ناتارها و آزادسازی دنیای ترا اسپید خواهد بود و یا اینکه بعد از این همه برده های ناترها خواهند شد.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر