پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

عمومی

با روش های متفاوتی قادر به ایجاد ارتباط با افراد دیگر در ترا اسپید می باشید:

حمله ها

می توانید به هر بازیکنی در بازی حمله کنید به شرطی که اکانت بازیکن بازداشت نشده باشد (بدلیل نقض قوانین بازی) و یا بازیکن در حمایت تازه واردین نباشد. می توانید هدف را از روی نقشه و یا از صفحۀ آمار و یا نوشتن نام دهکدۀ مورد نظر در اردوگاه انتخاب کنید. فرق میان حملۀ عادی و غارت در این می باشد که در حملۀ عادی تا زمانی که تمامی سربازان یکی از طرفین (مدافع و یا مهاجم) کشته نشده است ادامه خواهد یافت ولی در حملۀ غارت هدف غارت منابع می باشد و معمولاً حداقل 1 سرباز مهاجم باز خواهد گشت.

نیروی کمکی (نیروی پشتیبان)

شما قادر به ارسال نیروی کمی به هر بازیکنی می باشید، به شرطی که اکانت وی بازداشت نشده باشد و یا بازیکن در حمایت تازه واردین نباشد. برای ارسال نیروی کمکی شما نیاز به نیرو و هدف دارید (دهکده ای که می خواهید به آن نیرو ارسال کنید). می توانید هدف را از روی نقشه و یا از صفحۀ آمار و یا نوشتن نام دهکدۀ مورد نظر در اردوگاه انتخاب کنید. نیروهای ارسال شده تا زمانی که در جنگی کشته شوند و یا از طرف بازیکن دیگر بازگردانده شود و یا از طرف شما فراخوانده شود در دهکدۀ ارسال شده باقی خواهند ماند. گندم مصرفی آنها از طرف بازیکنی که نیروهای کمکی را دریافت کرده است داده خواهد شد.

تجارت

بازار (پیش نیازها: ساختمان اصلی [در ترا اسپید 3 انبار و انبار غذا نیز جز پیش نیازها می باشند]) به شما اجازۀ ارسال منابع به بازیکنان دیگر را خواهد داد، به شرطی که منابعی برای ارسال داشته باشید. شما قادر به دادن پیشنهاد در بازار و یا پذیرش پیشنهاد های موجود و یا ارسال مستقیم منابع به دهکده ای می باشید (باید قوانین ارسال منابع را رعایت کنید). برای دریافت منابع نیاز به بازار ندارید ولی بدون آن قادر به دیدن منابع در حال رسیدن نخواهید بود.

پیام ها

از طریق قسمت پیام ها در بازی قادر به نوشتن نامه (IGM) و یا خواندن نامه های ارسال شده به شما می باشید و اگر اکانت پلاس داشته باشید قادر به آرشیو و یا استفاده از دفترچه یادداشت نیز خواهید بود. فقط باید در مقابل گیرنده نام بازیکن مورد نظر را بنویسید و موضوعی برای نامۀ خود انتخاب کرده و متن آن را تعیین کنید و ارسال را کلیک کنید (قوانین ارسال نامه را باید رعایت کنید). اگر رئیس و موسس اتحاد می باشید و یا این اجازه از طرف رئیس اتحاد برای شما داده شده باشد قادر به ارسال نامه به تمامی بازیکنان اتحاد خود با نوشتن کلمۀ [ally] در قسمت گیرنده می باشید.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر