پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

نحوۀ کار حراجی ها به چه شکل است؟

حراجی ها مانند سیستم خرید ها در بازار نمی باشد و به این دلیل لازم است کمی در مورد آنها برای شما اطلاعاتی بدهیم.

به مثال زیر توجه کنید:

در حراجی جنسی برای فروش قرار داده شده است و قیمت آن 100 نقره می باشد و کسی تا به حال هیچ پیشنهادی برای آن نداده است. در جدول نمایش داده می شود که باید حداقل 101 نقره برای این جنس پرداخت کنید. بازیکنی جنس را دیده و فکر می کند ارزشش را دارد که برای این جنس 10000 نقره پرداخت کند و به این دلیل پیشنهاد خود را به 10000 نقره می دهد. نام وی به صورت بیشترین پیشنهاد دهنده ثبت می شود ولی در صورتی که بازیکن دیگری پیشنهادی ندهد بازیکن به قیمت 100 نقره جنس را خریداری خواهد کرد زیرا بازیکن فروشنده قیمت 100 نقره را داده است و بازیکن دوم گفته است تا 10000 نقره من می توانم پرداخت کنم.

بازیکن دیگری همان جنس را می بیند ولی قیمت پیشنهاد داده شدۀ بازیکن اول را نمی داند و فکر می کند این جنس ارزش خرید با 500 نقره را دارد و پیشنهاد خود را می دهد. در پیشنهاد شکست می خودرد زیرا بازیکن اول تا 10000 نقره جنس را رزرو کرده است ولی دیگر بازیکن اول به قیمت 100 نقره جنس را خریداری نخواهد کرد و قیمت فروش برابر 500 نقره شده است. قیمت جنس در جدول به 500 نقره افزایش خواهد یافت و حداقل پیشنهاد برابر 501 نقره خواهد بود.

حال اگر بازیکنی 10001 نقره برای همان جنس پرداخت کند در پیشنهاد موفق بود و نام وی به عنوان بیشترین پیشنهاد دهنده ثبت خواهد شد و جنس برای وی به قیمت 10000 نقره فروخته خواهد شد زیرا بازیکن دیگری تا 10000 نقره راضی به خرید جنس بود.

در مثال زیر می توانید این موارد را به صورت تصویری ببینید:

auctions


اولین پیشنهادم را می دهم:

auctions


فرد دیگری بیشتر از من پیشنهاد داده بود و به این دلیل در پیشنهاد خود شکست خوردم:

auctions


و الان پیشنهاد بیشتری می دهد و در پیشنهادم برنده هستم:

auctions

آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر