پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

کلید ها و لینک های اصلی بازی

خوب! من با موفقیت یک اکانت برای خودم ساختم و وارد آن شدم. آیا الان می توانم بازی را شروع کنم؟ خیر! مطمئناً نه! حتی نحوۀ بازی را نمی دانید! ولی من برای همین اینجا هستم ~_^.

beginner

همانطور که در تصویر بالا می بینید برخی از قسمت های مهم در بازی را برای شما علامتگزاری کردم که در زیر برای شما آنها را توضیح خواهم داد.

کلید 1: در این قسمت لینک هایی قرار دارد که در طول بازی شاید به آنها نیاز داشته باشید. آنها عبارتند از:

  • لینکی به صفحۀ اصلی بازی که همیشه به درد می خورد.
  • لینکی به فرومیان رسمی بازی که با استفاده از آن می توانید با بازیکنان دیگر آشنا شده و با آنها در مورد بازی بحث کنید.
  • لینکی به سایت پاسخ های ترا اسپید که منظور همین سایتی می باشد که الان در آن هستید.
  • لینکی به شرایط traspeed.com (موارد قانونی شرکت).
  • لینکی به یادداشت شرکت که اطلاعاتی در مورد سازنده های بازی و کارکنان آن برای شما می دهد.

کلید 2: این کتاب برای شما صفحه ای که در آن لینک هایی برای قسمت ها کمکی سایت می باشد باز خواهد کرد. لینک هایی مانند فرومیان بازی، لینکی برای ارسال نامه به پشتیبانی، قوانین فعلی بازی و لینکی برای راهنمای داخلی بازی که برای شما پنجرۀ کوچکی باز خواهد کرد که در آن اطلعات مختصری در مورد بازی داده شده است. البته برای دریافت جزئیات بیشتر همیشه می توانید به سایت پاسخ های ترا اسپید (همین سایت) مراجعه کنید.

کلید 3: این کاردان می باشد که برای شما در ابتدای بازی وظایفی را برای بهتر آشنا شدن با بازی خواهد داد. اگر روی تصویر آن کلیک کنید می توانید ببینید که آیا وظیفه ای برای انجام دارید و یا خیر و یا آیا جایزه ای برای وظیفۀ تمام شده منتظر شما می باشد و یا خیر.

کلید 4: در این تابلو نام دهکده و وفاداری دهکدۀ شما نمایش داده می شود. با دوبار کلیک بر روی آن (دوبل کلیک) قادر به تغییر نام دهکدۀ خود می باشید.

کلید 5: این دید کلی دهکده می باشد و شما را به صفحه ای که در عکس بالا می باشد انتقال خواهد داد.

کلید 6: این مرکز دهکدۀ شما می باشد که در آن می توانید ساختمان های دهکدۀ خود را مانند اردوگاه و دارالفنون را بنا کنید.

کلید 7: این نقشه می باشد که اگر بر روی آن کلیک کنید موقعیت فعلی شما را در دنیای ترا اسپید و همسایگان شما را نشان خواهد داد.

کلید 8: این برای دیدن آمار می باشد. شما را به صفحۀ آمار بازی انتقال خواهد داد که در آن می توانید خود را با بقیۀ بازیکنان مقایسه کنید.

کلید 9: این برای نمایش گزارش های اکانت می باشد؛ هنگامی که تجارتی انجام دهید و یا به فردی نیروی کمکی ارسال کنید و یا نیروی کمکی دریافت کنید و یا به بازیکنی حمله کنید و یا به شما حمله شود و ... برای شما بازی یک گزارش ارسال خواهد کرد. اگر گزارش جدیدی داشته باشید رنگ این کلید سبز شده و تعداد گزارش های خوانده نشده در بالای آن برای شما نمایش داده خواهد شد.

کلید 10: این لینک برای سیستم پیام های داخل بازی ترا اسپید می باشد. اگر بر روی آن کلیک کنید صندوق پیام شما باز خواهد شد. در آنجا می توانید نامه های ارسال شده به شما را بخوانید و یا نامه ای به بازیکنی ارسال کنید. اگر نامۀ جدیدی داشته باشید رنگ این کلید طلایی خواهد شد و تعداد نامه های جدید خوانده نشده نیز در بالای آن برای شما نمایش داده خواهد شد.

کلید 11: این لینک پلاس/طلای اکانت شما می باشد. این لینک برای شما نمایش می دهد که در حال حاضر چقدر طلا/نقره دارید. اگر بر روی آن کلیک کنید شما به صفحۀ خرید سکۀ طلای ترا اسپید و مصرف طلای ترا اسپید برای فعال سازی پلاس و کلوپ طلایی و ... انتقال خواهید یافت.

کلید 12: این قهرمان شما می باشد. اگر بر روی آن کلیک کنید شما به صفحه ای انتقال خواهید یافت که از آن می توانید برای تغییر ظاهر قهرمان و یا مجهز کردن قهرمان با اجناس قوی و ... استفاده کنید.


کلید 12a: این کلید شما را به صفحۀ ماجراجویی ها خواهد برد. با کلید بر روی آن می توانید ببینید آیا ماجراجویی برای قهرمان شما می باشد و یا خیر.

کلید 12b: این لینک حراجی های بازی می باشد که اگر بر روی آن کلیک کنید شما را به صفحه ای که از آن برای فروش اجناس قهرمان و یا خرید جنس برای قهرمان خود می توانید استفاده کنید انتقال خواهد داد. همچنین می توانید ببینید کدام حراجی ها در حال حاضر در حال انجام می باشد.

کلید 13: این کلید شما را به صفحۀ پروفایل انتقال خواهد داد. با انتخاب آن شما می توانید تنظیمات و پروفایل اکانت خود را تغییر دهید، برای خود جانشین انتخاب و یا جانشینی بازیکنی را لغو کنید و یا حتی اکانت خود را حذف کنید.

کلید 14: این کلید برای خروج از اکانت می باشد. حتماً برای جلوگیری از سوءاستفادۀ افراد دیگر از اکانت شما بعد از اتمام بازی با استفاده از این کلید از بازی خارج شوید.


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر