پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

چگونه قادر به ساخت اکانت و وارد شدن به آن هستم

خوب من تمامی اطلاعات در مورد صفحۀ اول بازی را می دانم. حال می توانم بازی کنم؟ چی!!!؟؟؟ هنوز اکانت نساخته و وارد نشده اید. باید ابتدا اینکار را انجام دهید.

homepage


توصیه می شود که قبل از ثبت نام اطلاعات مربوط به هر نژاد را مطالعه کنید.

قدم 1: یک نام کاربری برای خود انتخاب کنید. هرچند به نظر راحت است ولی امکان دارد انتخاب نام کاربری مورد علاقه ای که قبلاً از طرف بازیکن دیگری انتخاب نشده باشد دشوار باشد. من توضیه می کنم نامی زیبا و جالبی که خود در نظر دارید را برای خود انتخاب کنید ولی بسیاری از بازیکنان نام بازیکنان دیگری را که در بازی مهارت داشته اند و یا نام خوبی انتخاب کرده بودند را کپی می کنند. هر نامی که انتخاب می کنید باید در نظر داشته باشید که نام انتخاب شده باید طبق قوانین بازی باشد و توهین آمیز نباشد.

قدم 2: آدرس ایمیل خود را وارد کنید. نیازی به دادن اطلاعات زیادی در مورد این گزینه نمی باشد و کاملاً مشخص است. اگر آدرس ایمیلی ندارید قادر به گرفتن یک آدرس ایمیل رایگان از سایت هایی مانند Yahoo ،Hotmail و یا Gmail می باشید.

قدم 3: رمزی برای اکانت خود انتخاب کنید. با اینکه اینکار آسانی می باشد ولی چند توضیه برای شما دارم. همیشه سعی کنید رمز سختی برای اکانت خود انتخاب کنید. هیچوقت تاریخ تولد و یا قسمتی از نام خود را به عنوان رمز استفاده نکنید و همیشه از اعداد و یا حروف شانسی در آن استفاده کنید. استفاده از حروف و اعدادی که ارتباط خاصی با هم ندارند فکر خوبی می باشد ولی حتماً آن را در جایی یادداشت کنید که بعداً فراموش نکنید.

قدم 4: انتخاب نژاد اکانت. 3 نژاد در بازی وجود دارد و هر کدام امتیاز مخصوص و نقاط ضعفی دارند. اگر برای اولین بار است که ترا اسپید بازی می کنید بهتر است نژادی را انتخاب کنید که در دفاع قوی تر می باشد و منابع بیشتری تولید می کند. گولیان ها برای افراد تازه وارد انتخاب خوبی می باشد زیرا نه تنها دفاع بسیار قوی دارند ظرفیت مخفیگاه آنها نیز 2 برابر نژاد های دیگر می باشد و دیگران براحتی قادر به غارت منابع شما نخواهند بود. اگر بازی هجومی را دوست دارید آنگاه نژاد تهمتن ها می تواند انتخاب خوبی برای شما باشد، آنها بهترین مهاجمین را دارند. رومیانی ها نیز متعادلترین نژاد موجود در بازی می باشند، قدرت هجومی و دفاعی آنها تقریباً برابر است و در عین حال آنها قادر به ساخت همزمان یک منبع و یک ساختمان می باشند. می توانید در همین سایت اطلاعات بیشتری در مورد نژاد ها پیدا کنید.

قدم 5: منظقه ای برای خود انتخاب کنید. اگر برای بار اول این بازی را انجام می دهید و دوستی در بازی ندارید این مورد مهم نمی باشد ولی معمولاً وقتی چند نفر می خواهمد با هم در بازی شرکت کنند همه یک منطقه را برای بازی انتخاب می کنند که در نزدیکی یکدیگر باشند.

قدم 6: اینجا می توانید ظاهر قهرمان خود را انتخاب کنید. البته بعد از ثبت نام نیز از داخل بازی قادر به تغییر ظاهر قهرمان می باشید پس نیاز نیست الان برای اینکار زیاد وقت تلف کنید.

قدم 7: خواندن و قبول کرده قوانین بازی و شروط شرکت.بشدت توصیه می شود که قبل از شروع بازی حتماً قوانین بازی را مطالعه کنید. ندانستن قوانین نمی تواند دلیلی بر نقض آنها باشد و در صورتی که قوانین بازی را تحت هر شرایطی نقض کنید مدیریت اکانت شما را بازداشت و یا جریمه خواهد کرد. علاوه بر آن شما می توانید در سیستم اطلاع رسانی ترا اسپید ثبت نام کنید (با علامتگزاری جعبۀ مربوطه). اینکار کاملاً اختیاری می باشد ولی خوب است اطلاعات جدید در مورد بازی را بدانید.

اگر تمامی کارهای گفته شده در بالا را انجام دهید صفحۀ ثبت نام شما مانند مثال زیر خواهد بود:

homepage


حال می توانید قدم 8 را انجام دهید.

قدم 8: ثبت نام را کلیک کنید. این راحت ترین قدم می باشد و کافیست کلید سبز رنگی که ثبت نام نام دارد را کلیک کنید.

قدم 8 شما را به صفحۀ فعالسازی انتقال خواهد داد، که در آن خوش آمدی برای شما نوشته شده است و همچنین اطلاع داده است که نامه ای به آدرس ایمیل شما برای فعالسازی اکانت ارسال شده است. یک صفحۀ جدیدی باز کرده و به آدرس ایمیل خود بروید و ایمیل ارسال شده از بازی ترا اسپید را باز کرده و کد فعالسازی را کپی و در جعبه ای که در این صفحه موجود می باشد نوشته و ارسال را کلیک کنید و یا می توانید بر روی لینک فعالسازی که در ایمیل برای شما ارسال شده است کلیک کنید:

homepage


راهنمایی: اگر نامه را در آدرس ایمیل خود پیدا نکردید پوشۀ اسپم و بالک آدرس ایمیل خود را نیز کنترل کنید و اگر باز ایمیل را پیدا نکردید در این صفحه بر روی لینک سبز رنک "اینجا" برای دریافت اطلاعات بیشتر و رفع مشکل کلیک کنید.

در صورتی که باز قادر به پیدا کردن ایمیل نبودید می توانید مشکل را به چند روش حل کنید. اولین راه کلیک بر روی لینک هایی می باشد که در عکس زیر با پیکان (فلش) قرمز رنگ مشخص شده اند:

homepage


به همچنین شما می توانید سعی کنید با نام انتخاب شدۀ خود وارد بازی شوید و برای شما ایراد "این اکانت فعال نشده است" نمایش داده خواهد شد و در زیر لینکی برای رفع مشکل برای شما نمایش داده خواهد شد (با پیکان (فلش) قرمز رنگ مشخص شده است):

homepage


صفحۀ جدیدی برای شما باز خواهد شد که در این صفحه با نوشتن رمز و تایید قادر به لغو ثبت نام خود و ثبت نام دوباره می باشید:

homepage


اکانت شما با موفقیت فعال شد! در این صورت کافیست بر روی لینک "اینجا" برای ورود به بازی کلیک کنید.

homepage


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر