پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

لشکزیان - منجنیق عظیم

Ballistaپیش نیازهای تحقیق: ؟
پیش نیازهای ساخت: ؟

ناتارها مهندسين بسيار خوبي نيز بودند. آنها قبل از هر قوم ديگري، ماشين آلات جنگي را ابداع كرده و در طي ساليان دراز و جنگ هاي بسيار بزرگ، اين ابزارهاي جنگي را تا حد كمال، ارتقا و پيشرفت داده اند. منجنيق عظيم ابداع شده توسط ناتارها، يك ابزار كمان مانند بسيار بزرگ است كه گلوله هاي سنگي خود را با چنان نيرويي پرتاب مي كند كه هيچ ديوار يا سپر دفاعي اي نمي تواند در مقابل آن بايستد. زماني كه مهندسين ناتار، قطعات اين منجنيق عظيم را از هم جدا مي كنند تا آن ها را بوسيله ي هزاران اسب و گاري، به مكان هاي ديگر منتقل نمايند، در چند فرسخي اطراف اين منجنيق ها، هيچ چيزي جز خرابه هاي قصرهايي كه يك روز سازه هايي عظيم و باشكوه بوده اند، ديده نمي شود.

  Lumber Clay Iron Crop Upkeep Research time
تحقیق ? ? ? ? / ?
تربیت ? ? ? ? ? ?
سرعت ? خانه در ساعت
قابلیت حمل
? منابع

آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر