پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

چگونه می توانم برای بازیکن دیگری جانشین باشم؟

برای اینکه جانشین بازیکن دیگری باشید باید ابتدا آنها شما را به عنوان جانشین که نحوۀ انجام آن در قسمت "چگونه می توانم برای خودم جانشین اضافه کنم؟" توضیح داده شده است انتخاب کنند. بعد از انجام اینکار در قسمت "اکانت"، پروفایل شما برای شما نوشته خواهد که که بازیکنی شما را به عنوان جانشین انتخاب کرده است.

در صفحۀ بالا برای شما نمایش داده خواهد شد که بازیکن مورد نظر چه اختیاراتی را برای شما فعال کرده است و شما قادر به لغو کردن جانشینی برای این اکانت با کلیک بر روی "X" موجود در کنار نام بازی کن می باشید. توجه داشته باشید که تنها قادر به جانشینی برای دو اکانت به صورت همزمان می باشید.

بعد از اینکه شما را به عنوان جانشین اضافه کردند شما قادر به وارد شدن به اکانت بازیکن مورد نظر می باشید. برای اینکار ابتدا از اکانت خود خارج شوید و سپس در صفحۀ ورود به اکانت نام کاربری ایشان را بنویسید ولی در قسمت رمز، رمز اکانت خود را بنویسید. شما قادر به وارد شدن به اکانت ایشان خواهید شد به طوری که انگار به اکانت خود وارد شده اید (پس نیازی نمی باشد که بازیکن رمز خود را در اختیار شما قرار دهد و نباید هم اینکار را انجام دهد زیرا اینکار خلاف قوانین بازی می باشد).


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر