پاسخ‌های ترا اسپید

با سوال شما آغاز می‌کنیم

جستجو از طریق پاسخدهی به سوالات

برای یافتن پاسخ، ابتدا یک شاخه اصلی را انتخاب کنید و سپس زیر شاخه مورد نظر را انتخاب کنید تا پاسخ سوال شما در زیر آن نمایش داده شود. اگر شما نتوانستید پاسخ سوالتان را پیدا کنید می‌توانید با ما تماس بگیرید.

سوال من...

وارد جزئیات می‌شویم:

جستجو از طریق نقشه سایت

مانند سایر سات‌های مورد علاقه خود دوست دارید که از طریق نقشه سایت جستجو کنید؟ مشکلی نیست. می‌توانید از نقشه سایت "پاسخ‌های ترا اسپید" برای یافتن پاسخ سوال خود استفاده کنید.

دوال چیست؟ چگونه قادر به افزودن دوال می باشم؟

دوال به بازیکنی گفته می شود که رمز اکانت شما را دارد (از شما دریافت کرده است) و در ادارۀ اکانت و بازی به شما کمک می کند و همانند صاحب اکانت می تواند از تمامی امکانات اکانت استفاده کند و معمولاً زمانی اینکار را انجام می دهند که بازیکن زمان کافی برای ادارۀ اکانت به تنهایی نداشته باشد. دوال از امکاناتی نمی باشد که در بازی قرار داده شده باشد و برای افزودن دوال کافیست رمز اکانت را به بازیکن مورد نظر بدهید.

باید در نظر داشته باشید که دوال می تواند تمامی کارهایی که شما در اکانت می توانید انجام دهید را انجام دهد پس تنها فردی را به عنوان دوال انتخاب کنید که به وی 100% اعتماد دارید و در ضمن خلاف قوانین بازی می باشد اگر دوال خود نیز نیز در همان سرور اکانت داشته باشد (دوال انتخاب شده باید دارای اکانت در همان سرور نباشد).


آیا ترجمه خوب و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ سوال شما رضایت بخش بود؟

بلی   متوسط   خیر

آیا پاسخ ساده و قابل فهم بود؟

بلی   متوسط   خیر